
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Лампа NARVA 17182 R5W 24V 5W BA15d - це автомобільна лампа розжарювання 24-вольтового типу з цоколем BA15d і потужністю 5 Вт, маркуванням R5W, що використовується в основному у вантажних автомобілях, автобусах, причепах і спецтехніки для габаритних 5W для габариту/підсвічування, а також в інших (допоміжних) світлових приладах, де потрібне 24V живлення.
Характеристики:
Виробник NARVA;
Тип лампи R5W;
Тип цоколя: BA15d, (однонитковий, байонетний, з двома контактами);
Робоча напруга 24V, (для вантажівок);
Потужність: 5W.
Напруга: 24V
Призначення: Часто встановлюється передні або задні габаритні вогні. Підсвічування номерного знака: Там, де потрібна потужність 5 Вт та 24V. Для освітлення салону у вантажних автомобілях. Інші допоміжні вогні: У панелі приладів, у ліхтарях заднього ходу (якщо 24V) або інших індикаторах.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 17182 |
| Производитель | Narva |
| Тип лампы | R5W |
| Цвет свечения | Желтый |
| Цветовая температура | 3500K |
| Цоколь | BA15D |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Вказівна |
| Гарантія | 14 днів |
| Количество ламп в упаковке | 1 |
| Назначение | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 24 |
| Потужність, W | 5W |
| Серия | Standart |