



1 500 ₴
StarLight SL-D0660C-B - це надійний спутник для власників автомобілів, які шукають високоякісне освітлення для підвищення безпеки та комфорту на звичайній дорозі та бездоріжжі. Завдяки якості збирання та зручному дизайну пристрою підійде для використання практично на будь-якому транспортному засобі, будь то легкове авто, вантажівка, спецтехніка, квадроцикл тощо..
Ця фара генерує світловий потік вражаючої яскравості, досягаючи 7200Lm, що забезпечують відмінну видимість. Світлова температура 5700K надає яскраве та природне освітлення на дорозі, без холодних відтінків.
Світлодіодна фара має комбіноване точкове дальнє світло + розсіяне. Основне призначення, у якості додаткового (направленого) дальнього світла.
Завдяки використанню новітніх технологій і високоякісних світлодіодних чіпів OSRAM P8 преміум класу забезпечується максимальний світловий потік, а також подовжений термін служби. У пристрої використовуються тільки якісні компоненти, які дають можливість використовувати його практично в будь-яких умовах.
Корпус виготовлений із міцного, литого під тиском алюмінію 6063, а скло із міцного полікарбонату, завдяки чому пристрій працює навіть у найважчих умовах. Використання світлодіодної технології, високопродуктивних чіпів, міцного корпусу з алюмінію (радіатора) - дозволило отримати максимально продуктивний пристрій.
Світлодіодна фара має клас захисту IP67, що забезпечує її водонепроникність, пілонепроникність, ударостійкість і стійкість до корозії. Завдяки відмінному захисту, фару можна використовувати як додаткове освітлення на різній спецтехніці, в пересіченій місцевості, в полях, лісах, на дорогах з недостатньою освітленістю тощо..
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | StarLight |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длинна, мм | 140 |
| Корпус | алюминий |
| Напруга, V | 12/24 |
| Потужність, W | 60W |
| Размеры | ∅140 x 61 мм |
| Световой поток | 7200 |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип діодів | OSRAM P8 |
| Цветовая температура | 5700 K |