
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Завдяки низькому тепловому опору і хорошій герметичності, світлодіодні лампи мають хороше відведення тепла а також мають ряд переваг: компактність, довговічність, економічність тощо..
Слід зазначити, що покупка світлодіодних ламп не потребує великих витрат, оскільки на даний момент їхня ціна практично дорівнює цінам стандартних автомобільних ламп.
Світлодіодна лампа StarLight T10 57 SMD 3W WHITE Canbus (W5W) 12V може застосовуватися як для внутрішнього освітлення автомобіля, так і у зовнішніх світлових приладах (підсвітка номеру чи бічні габарити).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | StarLight |
| Тип лампы | W5W |
| Цветовая температура | 6000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество диодов, шт | 57 |
| Количество ламп в упаковке | 1 |
| Напруга, V | 12V |
| Обманка | є |
| Тип діодів | SMD 3014 |
| Цвет | Белый |
| Цоколь | T10 (W1,2X9,5d) |