405 ₴/пара
У деяких автомобілях, обладнаних системою контролю CANBus, у разі встановлення світлодіодних ламп на панелі приладів можуть з’являтися сигнали про помилки. Такі сигнали про помилки унаслідок хибної діагностики системи CANBus можна скасувати за допомогою приглушувача попереджень світлодіодів Philips.
Тип ламп: R5W/T10/W5W/Feeston/C5W.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Світлодіодна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/комлект |
| Назначение | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 5W |
| Тип лампы | R5W/T10/W5W/C5W/Festoon |