


1 799 ₴/пара
Світлодіодні лампи D серії для заміни штатних ксенонових ламп в авто. Не вимагають заміни штатної проводки або демонтажу блоків розжигу. Лампи підключаються в штатні роз'єми до штатних блоків розжигу. За розмірами та роз'ємами повністю повторюють штатну ксенонову лампу і стають на штатне місце без додаткових перехідників та доопрацювань.
Корпус ламп виготовлений з авіаційного алюмінію, який добре відводить тепло від чіпа до потужного безконтактного кулера на магнітній подушці (магнітній левітації).
Що головне в лампі? Звичайно ж світлодіод... У даній серії ламп використовуються потужні сучасні чіпи TX-5490 потужністю 45Вт. Вже через пару секунд після увімкнення лампа виходить у свій робочий режим і видає 4500 люмен яскравого білого світла. Лампа має чітку світло-тіньову межу і знаходиться чітко в фокусі, що забезпечує якісне заповнення світлом дорожнього полотна перед авто і виключає засліплення водіїв зустрічного транспорту.
Технічні характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baxster |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Світлодіодна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/комлект |
| Назначение | Ближнє, дальнє світло |
| Напруга, V | 9-16V |
| Потужність, W | 90W |
| Световой поток | 9000Lm |
| Тип лампы | D3S (PK32d-5) |
| Цоколь | D3S (PK32d-5) |