



51 ₴/пара
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Вказівні лампи знайшли своє широке та ефективне застосування у кожному автомобілі. Від панелі приладів до освітлення для читання. Наш інтернет-магазин має в своєму розпорядженні широкий асортимент оригінальних світлових рішень від провідних брендів - Osram, Narva, Philips.
OSRAM 2825-2BL W5W 12V W2.1X9.5D Blister - вказівна безцокольна автомобільна лампа, набір 2 шт. Застосовується для підсвічування панелі приладів, салонів та інше. Відрізняється високою якістю та тривалим терміном служби (до 2000 годин).
Характеристики:
Потужність – 5 Вт
Напруга - 12 В
Цоколь - W2.1X9.5D
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Тип лампы | W5W |
| Цвет свечения | Желтый |
| Цветовая температура | 3200 К |
| Цоколь | W2.1x9.5d |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Вказівна |
| Гарантія | 14 днів |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/блістер |
| Назначение | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 5W |
| Серия | Standart |