



70 ₴/пара
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Вказівні лампи знайшли своє широке та ефективне застосування у кожному автомобілі. Від панелі приладів до освітлення для читання. Наш інтернет-магазин має в своєму розпорядженні широкий асортимент оригінальних світлових рішень від провідних брендів - Osram, Narva, Philips.
Комплект вказівних ламп OSRAM 6418-2BL C5W 36mm 12V SV8.5-8 Blister (2 шт).
Лампа софітна для додаткового освітлення в легкових автомобілях: підсвічування номерного знака, бічні габаритні вогні, салонне освітлення, лампа для стін.
Характеристики:
Потужність - 5 Вт,
Напруга - 12 В,
Цоколь – SV8.5-8 36мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Цвет свечения | Желтый |
| Цветовая температура | 3200 К |
| Цоколь | SV8.5-8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Вказівна |
| Гарантія | 14 днів |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/блістер |
| Назначение | Допоміжне освітлення |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 5W |
| Серия | Standart |
| Тип лампы | C5W (SV8,5) |