1 500 ₴
Світлодіодна фара StarLight SL-W0120F забезпечує чудові характеристики освітлення, а завдяки якості збирання та зручному дизайну пристрою підійде для використання практично на будь-якому транспортному засобі, будь то легкове авто, вантажівка, спецтехніка, квадроцикл тощо..
Світлодіодна фара має розсіяне освітлення, схоже на прожектор. При належному регулюванні, може бути призначена як додаткове ближнє світло, а також у якості освітлення в режимі заднього ходу або направленого розсіяного світла.
Завдяки використанню новітніх технологій і високоякісних світлодіодних чіпів CREE XTE преміум класу забезпечується максимальний світловий потік, а також подовжений термін служби. У пристрої використовуються тільки якісні компоненти, які дають можливість використовувати його практично в будь-яких умовах.
Корпус виготовлений із міцного, литого під тиском алюмінію 6063, а скло із міцного полікарбонату, завдяки чому пристрій працює навіть у найважчих умовах. Використання світлодіодної технології, високопродуктивних чіпів, міцного корпусу з алюмінію (радіатора) - дозволило отримати максимально продуктивний пристрій.
Світлодіодна фара має клас захисту IP67, що забезпечує її водонепроникність, пілонепроникність, ударостійкість і стійкість до корозії. Завдяки відмінному захисту, фару можна використовувати як додаткове освітлення на різній спецтехніці, в пересіченій місцевості, в полях, лісах, на дорогах з недостатньою освітленістю тощо..
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | StarLight |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длинна, мм | 107 мм |
| Корпус | алюминий |
| Напруга, V | 12/24 |
| Потужність, W | 100W |
| Размеры | 107 х 102 х 68 мм |
| Световой поток | 14400 Lm |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип діодів | CREE XTE |
| Цветовая температура | 5700 K |