1 400 ₴/пара
Світлодіодні лампи R20 - це потужні лампи нового покоління, що ідеально підходять для заміни застарілих галогенових ламп.
Ці лампи обладнані передовою системою охолодження. Вона включає в себе три мідні трубки для ефективного відведення тепла від світлодіодних компонентів, металевий радіатор із інноваційною конструкцією та адаптивну систему активного охолодження.
Для зручності монтажу передбачений знімний цоколь.
Вони можуть працювати в широкому температурному діапазоні, забезпечуючи стабільне і надійне освітлення.
Підходять для встановлення на легкові та вантажні автомобілі.
Технічні характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HeadLight |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 6000K |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Світлодіодна |
| Гарантія | 12 місяців |
| Количество ламп в упаковке | 2шт/комлект |
| Назначение | Фари головного світла |
| Напруга, V | 12-24 |
| Потужність, W | 100W |
| Световой поток | 18000 lm |
| Тип лампы | H8/H9/H11/H16 |
| Цоколь | H8/H9/H11/H16 |