

135 ₴
Osram - відомий бренд світлових рішень, заснований у 1919 році в Німеччині. З тих пір компанія стала провідним постачальником інноваційних світлових рішень для широкого спектру застосувань, включаючи автомобільне освітлення.
| Напруга [В]: | 12 |
| Номінальна потужність [Вт]: | 21/5, 30/8 |
| виконання патрона: | BAY15d |
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 2357A |
| Производитель | osram |
| Цвет свечения | Желтый |
| Цветовая температура | 3200 К |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Указательная |
| Гарантія | 14 дней |
| Количество ламп в упаковке | 10шт/коробка |
| Назначение | Вспомогательное освещение |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 30/8 |
| Серия | Standart |
| Тип лампы | P30/8W |
| Цоколь | P21/5W (BAY15d) |