8 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
Лампа розжарювання - Китай. Потужність 21 Ватт. Цоколь - BA15s виконаний з латуні. Для автомобілів з напругою бортової мережі 12 Вольт. Колір лампи - червоний.
| Потужність (W) | 21 |
| Напруга (V) | 12 |
| Тип колби | S25 |
| Тип лампи | P21W |
| Торгова марка | PRC |
| Колір світіння | Червоний |
| Цоколь | BA15S |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HeadLight |
| Тип лампы | P21W |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Накаливания |
| Количество ламп в упаковке | 1 шт |
| Напруга, V | 12V |
| Потужність, W | 21 |
| Серия | Standart |